slider1
slider3
slider2

XXIII- iasis Nacionalinis Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas

2024 m. vasario 18-20 dienomis Vilniaus Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje vyko XXIII- iasis Nacionalinis Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas – tai vienintelis Lietuvoje konkursas – tarptautinės Europos jaunimo muzikos konkursų sąjungos narys.

Konkurse, kuris 2024 metais švenčia 50- tąjį gimtadienį, su geriausiais šalies jaunaisiais smuikininkais varžėsi ir mūsų mokyklos smuiko specialybės 8 kl. mokinė Lėja Ramanauskaitė, kurią griežti moko mokytoja Dangirutė Petrauskienė. Mergaitė puikiai atliko paruoštą programą ir tapo konkurso Laureate bei laimėjo specialų prizą už „Geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį“.

Šis pasiekimas, tai ne tik Lėjos, bet ir jos pedagogų – mokytojos Dangirutės Petrauskienės, koncertmeisterės Neringos Krikščiūnės aukščiausio profesinio meistriškumo įvertinimas.

Didžiuojamės ir džiaugiamės Lėjos Ramanauskaitės, jos mokytojų, tėvelių bendro darbo rezultatu. Tariame AČIŪ, garsiai plojame, linkime kuo didžiausios kūrybinės sėkmės. BRAVO!!!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą